Stay Strong

Ráda spřátelím se všema..Stačí napsat do komentů pod jakýkoliv článek..Přidávejte si mě kdyžtak jako Dusty :)

Květen 2014

NOVÝ BLOG

5. května 2014 v 14:39 | duyts |  diary
Založila sem si nový blog....jdu si vás tam přidat a napsat vám o tom ať si mě tež přidáte.. http://dustylife.blog.cz

dnešní den=celkem zkažená nálada.. :/

5. května 2014 v 14:18 | Dusty |  diary
Tak jak jsem v čera psala šli jsme dneska se školou na ten film..Už když sem vešla do školy tak na mě holka co semnou chodí do mažoretek řekla že ať to v neděli nepokazím.(máme soutěž semifinále) ona celkem dobře ví co to semnou dělá a ví že si myslím že to zkazím..Loni mi to na mčr říkaly dvě holky furt dokola a celkem mě tak vynervovaly...Vím že to ona myslela ze srandy,ale i tak mě to hodně mrzelo.. :( Dnešní jídelníček zatím ujde..Měla sem jen pár kousků masa a trošku brambor..Vím že sem si řekla že budu držet hladovku,ale kdyby pak cvičila mohla bych odpadnout.. :/ jak se daří vám??


"žraní" z nudy

4. května 2014 v 21:11 | Dusty |  diary
Celkem mi došla jedna podstatná věc.. :D Že většinou když jím je to jen pro to,že se zrovna nudím..Proto si chci plánovat vždycky nějak dny tak,aby sem se ani chvilku nenudila..Třeba chodit více ven,uklízet si pokoj,trénovat twirling,učit se,třídit šatník,obíhat častěji vaše blogy,nebo aspoň hrát nějakou hru...Prostě dělat cokoliv tak ať se nezastavím ani na chvíli..Pak nebudu mít pomyšlení na nějaké jídlo což bude pro hubnutí hodně podstatné.. :D

Jinač mě strašně baví obíhat vaše blogy a zjišťovat co je u vás nového a jak se máte a jak se vám daří..Mám radost a raduju se s váma a hodně mě to i motivuje k dalším krokům a nutí mě to pokračovat.. :) Zítra jdeme do kina a jde tam i vedlejší střední škola(tež sem na střední) na té vedlejší jsou jenom kluci takže to bude celkem na hovno protože ve třídě mám hodně pěkných nezadaných holek tak já zas budu mezi nima jak tlusté ošklivé káčátko.. :( snad se to nějak přežije.. :D dneska už jdu spát jsem unavená a ráno vstávám v 6 :D tak dobrou a mějte se :)

konečně normální den.. :3

4. května 2014 v 19:13 | Dusty |  jídelníček
Takže po kalorickém volnu..(který se dal i tak trochu čekat :( ) sem dneska nejedla nic kromě jednoho jogurtu.. :3 konečně nomální den...hladovku chci držet do středy..Tento týden se nebudu moct vážit asi až ve čtvrtek nebo v pátek....Mamka začíná něco tušit bo se mě furt ptala co si dám na večeři a když sem jí as 6 řekla že nic a u 6 mi zakručelo v břiše tak mi vecpala aspoň ten jogurt.. :D k pití sem měla kávu (tu jdu teď pít páč se musím učit na závěrečku v pedagogice a chce se mi hrozně spát) a jinač vodu.. :) jdu se podívat k vám..jak se máte jinač??

Sem hrozná :(

3. května 2014 v 22:10 | Dusty |  diary
Okey..Vaše podpora je úžasná mooc si jí vážím ale já na to hubnutí celkem se*u.. :( Dneska jsme byly v obchoďáku s partou holek a jak sme šly na jídlo tak se na mě dívaly fakt divně takže sem si dala hrozně kalorické jídlo..Zítra každopádně dávám dvojnásobné cvičení a držím hladovku tak do středy..Hladovku jakože úplně bez toho aniž bych si něco dala..:( fakt mě to moc mrzí,protože sem měla celkem dobrou vůli a takle to poseru..Zhubla sem krásně 7 kilo a chci ještě pět do prázdnin...jenže s mým přístupem to nedám nikdy.. :(

Chci být takle krásně hubená.. :( jenže můj přístup je hrozný.....vy jste úžasní...vaše podpora je nezkutečná a já vám za to děkuji.. :)

nestíhám :D

2. května 2014 v 22:20
Jelikož sem dneska i celkem dost jedla jídelníček psát nebudu..Hodně se za něj stydím..Ale večer sem se vážila a mám furt 65,05 :) tak aspoň něco..